zimní ošetření pleti

26.01.2015 09:00

 

Pečujte o svou pleť i během zimy. Je to velmi zátěžové období pro vaši tvář. Časté střídání teplot z vyhřáté místnosti do chladu a pobyt na horách na ostrém slunci s větším UV indexem pokožku dehydratuje. Nedostatek vody v pokožce způsobuje její vysychání, praskání a také tvorbu vrásek. Každé roční období vyžaduje trochu jiný přístup k pleti, tak jako obměňujeme svůj šatník. Dopřejte jí cílenou péči.

Co Vás čeká:

LUXUSNÍ 90 MINUTOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI „ZIMNÍ POHLAZENÍ“  přírodní bylinnou kosmetikou  Yasminka ze severní Afriky, za jedinečnou cenu 500,-Kč.  Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť.


Celkem 8 procedur - odlíčení, povrchové i hloubkové čištění pleti, peeling, úprava obočí, maska, zábal, masáž obličeje a dekoltu, závěrečné ošetření arganovým sérem.

Zároveň Vám nabízím možnost objednání bylinných přípravků kosmetiky Yasminka

 

 

Charakteristika jednoho z přípravků bylinné kosmetiky Yasminka - ARGANOVÝ OLEJ
Arganový olej je velmi dobře snášen a přijímán pokožkou celého těla. Arganový olej neboli ,,marocké zlato“  je jedním z nejdražších a nejvzácnějších olejů na světě.
Arganový olej se lisuje z plodů stromu Argánie trnité, a to pouze v jedné oblasti na celém světě – v jihozápadní části Maroka. To omezuje produkci oleje a navyšuje jeho cenu.
Arganový olej obsahuje dvojnásobné množství antioxidačních látek než běžně používaný olivový olej.
Arganový olej má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E,  skvalenu a dalších kosmeticky i výživově významných látek, které chrání pokožku před poškozením. Pokožka bude po použití svěží, hydratovaná, vypnutá a vrásky budou redukované.