Letní horká aktualita

30.07.2014 21:56

Vážené zákaznice,

nabízím Vám novinku v našem salonu.Připravila jsme pro Vás kosmetické ošetření Vaší pleti

přírodní bylinnou kosmetikou  Yasminka ze severní Afriky.

Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť. Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi, proto se nemusíte obávat, že se vám kůže přemastí. Vše se krásně vstřebá do kůže a zvláční ji. Veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin.

Je vyrobena na základě starých tisíciletých tradičních orientálních receptur.

Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky- a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné „divoké„ přírody-což je v dnešní době vzácné.

Produkty jsou čistě přírodní, vyráběny tradičním způsobem, mají neuvěřitelnou hodnotnou energii a sílu rostlinek

Výrobní firma je kontrolována certifikační laboratoří Ecocert

Mýdla se zmýdelňují výhradně palmovým a olivovým olejem

Kosmetika je výhradně bez parafínových olejů

Není testována na zvířatech

Neobsahují syntetická barviva, umělé parfemace a suroviny GMO

Orientální bio kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné : jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže gálská i damašská, fenykl, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, ambrozie, přírodní kafr, výtažky z mořských řas a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek.