Akce 1 květen 2014

30.04.2014 19:08

Brazilská depilace

Brazilská depilace je název pro způsob odstranění chloupků na intimních partiích pomocí  cukrové pasty nebo vosku.

V našem salonu provádíme brazilskou depilaci cukrovou pastou, která je k citlivé pokožce v těchto partiích  daleko šetrnější než vosk. Narozdíl od vosku se chloupky vytrhávají po směru růstu i s kořínkem, tím pádem se tolik nepřetrhají a pokožka zůstane déle hladká  Chloupky zároveň zjemní a prořídnou. Odpadá tak z velké části bolest, podráždění pokožky a hlavně následné zarůstání poškozených chloupků (dobře známé bolestivé červené pupínky), běžně spojené např. s depilacemi voskem nebo holením žiletkou.

Ideální délka chloupků pro depilaci je 0,5cm  (tzn. asi 10-12 dní předem neholit). Pokud jsou chloupky kratší, nevytrhají se všechny  a efekt pak neni dokonalý. Pokud jsou delší než 1cm, tak to při nanášení pasty nepříjemně tahá.

 

 

První brazilská depilace

Je nutné upozornit,  že první brazilská depilace je nepříjemná.  Je lepší s tim počítat a trošku se na to psychicky připravit

Na další návštěvu už se určitě tolik bát nemusíte, protože již po první depilaci chloupky zjemní a prořídnou a bude to bolet míň a míň.

První brazilská depilace u nás trvá 20-40 min  (záleží na množství a síle chloupků). Následující depilace už budou kratší tzn. 15-20min. Interval mezi jednotlivými depilacemi je zpravidla 4-5 týdnů.

Při brazilské depilaci si můžete vybrat, zda budete chtít odstranit všechny chloupky v dané oblasti, nebo nechat proužek či trojúhelník.

Kdo rád experimentuje a chtěl by si chloupky obarvit, doporučujeme obarvit se dva dny předem na požadovaný odstín doma a pak přijít na depilaci. Obrácený postup, tzn. obarvit po brazilské  depilaci doporučujeme až za dva dny, protože pokožka bude daleko citlivější a mohlo by dojít k alergické reakci.

A nejlepší nakonec. Cena brazilské depilace v květnu 500 Kč.